Hero Image

Svet potrebuje zdravé zvieratá

Spoločnosť MSD sa venuje aj zdraviu zvierat. Neustále napreduje vo výskume, vývoji, výrobe a predaji veterinárnych liečiv. Náš výskum pomáha chrániť verejné zdravie v globálnom meradle a zaisťovať tak bezpečnosť potravín.

Naše tímy pre zdravie zvierat a zdravie ľudí budú pokračovať v spolupráci pri objavovaní a vývoji preventívnych riešení pre existujúce a vznikajúce choroby u zvierat a ľudí.

Vďaka inovatívnym riešeniam, ktoré chovateľom ponúkame, môžeme prispieť k lepšej budúcnosti

The doctor giving vaccine to animal

Zodpovednosť

Oceniť základnú úlohu progresívnej vedy v oblasti zdravia zvierat, pochopiť hlbokú zodpovednosť spoločnosti MSD Animal Health voči našim zákazníkom, spotrebiteľom, zvieratám, spoločnosti a planéte.

The doctor checks the health of the animals

Vízie

Byť originálny v myšlienkach a prístupe, mať istotu a odhodlanie prichádzať a pracovať s novými pohľadmi, poznatkami a znalosťami.

Spolupráca

Úzka spolupráca a zdieľanie poznatkov a inšpirácie medzi sebou navzájom a so zákazníkmi, čo prispieva k rozkvetu vedy a myslenia a umožňuje správnu rovnováhu medzi nákladmi a ľudskými schopnosťami.

The doctor giving vaccine to animal

Dynamickosť

Cieľom je byť efektívny, rýchly a flexibilný vo všetkých prevádzkach, rýchlo reagovať na nové príležitosti a požiadavky, navonok orientovaná kultúra výkonu, ktorá si cení talent a činnosť.

 Zameriavame sa na ochranu a zlepšovanie zdravia, pohody a úžitkovosti zvierat

Naši zákazníci vždy dobre vedeli, že MSD Animal Health im spoľahlivo zaistí oveľa viac, než len lieky. Informácie, technológie, veterinárne služby posúvajúce hranice starostlivosti o zvieratá – to všetko sú oblasti, v ktorých nám dôverujete. Je to naša tradícia i naše poslanie.

Dnes naša veda podporuje vzácne puto medzi ľuďmi a ich miláčikmi. Pomáha tiež chrániť medzinárodné verejné zdravie, zaistiť bezpečnosť potravín a zvýšiť zásoby bielkovín.

SK-NON-00740

Next