Hero Image

Infekčné ochorenia

Venujeme sa výskumu v oblasti infekčných chorôb s cieľom vytvoriť lepší svet.

Vďaka našim dlhodobým výskumom o infekčných chorobách sme dosiahli významné vedecké pokroky

Už viac ako storočie bojujeme proti globálnym zdravotným hrozbám, ktoré predstavujú infekčné choroby. Od vývoja jedného z prvých antibiotík až po priekopnícky výskum vo vede o HIV sa vždy zameriavame na prevenciu a liečbu chorôb, ktoré ohrozujú ľudí na celom svete. V našom úsilí pomôcť chorým ľuďom neustále
napredujeme.

Naša práca v boji proti infekčným ochoreniam

35

rokov sme oddaní výskumu, vďaka ktorému môžeme pomôcť v boji proti epidémii HIV

1942

rok, v ktorom sme začali s produkciou penicilínu "G"

40+

antimikrobiálnych správcovských programov, ktoré sú financované po celom svete

HIV

Naše poslanie v inovatívnych výskumoch v oblasti HIV stále napreduje

Pamätáme si časy, v ktorých bolo HIV jedným z najdesivejších výziev spoločnosti a milióny ľudí prišlo o život  v dôsledku ničivej epidémie AIDS. Naši vedci sa pustili do misie s cieľom odhaliť vírus a pochopiť ho. Vďaka tomu sme dosiahli prelomový pokrok v oblasti výskumu HIV.

V našej práci sa snažíme neustále zlepšovať. Sme odhodlaní v našich výskumoch pokračovať, a preto neustále posúvame hranice vedy v oblasti HIV. Z hľadiska medicíny je stále priestor zlepšovať sa a prinášať nové výskumy a inovácie. Naším cieľom je poraziť tento vírus.

Antibiotiká

Pokračujúci výskum a snaha o zlepšenie v oblasti antibiotík

Kým niektoré spoločnosti ustupujú od výskumu a vývoja antibiotík, my pokračujeme vo vývoji účinnejších antibiotík, pretože vieme, že svet to naozaj potrebuje. Každý rok zomrú milióny ľudí na infekčné choroby. Svet sa na nás spolieha, že prinesieme nové možnosti, ktoré pomôžu zmierniť infekčné ochorenia.

Ebola

Pripojte sa k partnerstvu v boji proti smrtiacemu vírusu

Vírus Ebola sa objavil prvýkrát v roku 1976. Takéto epidémie sú celosvetovou zdravotnou výzvou. Sme hrdí na to, že môžeme byť súčasťou globálneho partnerstva, ktoré zjednotilo vládu, priemysel, vedcov, zdravotníkov a obyčajných ľudí, aby sa spojili. Vďaka tomu vieme pomôcť v boji proti tejto smrteľnej chorobe.

SK-NON-00646

Next